Sepetim 0

Ekozer.com da ilginizi çekebilecek binlerce ürün ve size özel fırsatlar var. Keşfetmeye hemen başlayın!

/media/img/Anasayfa Banner/BIREYSEL_tepe-banner.jpg

Suare Bambu Kokulu Çubuk Okyanus Serinliği

Ürün Kodu: 15525

Temin Edilemiyor
Kargoya Teslim Süresi 3 Günde Kargoda
Bu ürün en fazla 3 taksitle satın alınabilir x 3
Yıldızlı Ürün
BAMBU KOKULU ÇUBUK OKYANUS SERİNLİĞİ

Okyanusun o ferahlatıcı ve bir o kadar da rahatlatıcı kokusunu her an hissetmek istemez misiniz?

Sizin için dekoratif bir aksesuar olması yanında eşsiz kokularımızı zevk ve zerafet ile buluşturduk. Doğal bambukoku çubukları marifeti ile mekanlarınızın 24 saat aralıksız güzel kokmasını sağlar. 1 şişe 135 ml ile 4 aya varan etkili kullanım süresi.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Bambukoku pil ile çalışan veya gazlı tüp ile püskürtülen ev kokuları gibi değil, tam aksine sizin uygun gördüğünüz aralıklar ile, bambuların ters düz edilmesi süretiyle 24 saat aralıksız güzel kokularını yayar. 

Bambuların ıslak tarafı ters çevrilidiği zaman, şişenin içindeki seçmiş olduğunuz esans, ev yada kullanılan ortama yavaş yavaş yayılarak esinti kıvamında bir farklılık gösterir.

Doğal bambu çubuklarının ,renkli cam ambalajı ile birleşmesi ile oluşan uyum,bambukokumuzun ayrıca güzel bir dekoratif aksesuar olmasını sağlar.

ÜRÜN KULLANIMI

Evinizde yada işyerinizde dekorasyonunuza uygun gördüğünüz özel kokunuzu açtıkdan sonra bambu çubuklarını şişenin içine dağınık bırakmak süreti ile yerleştirilir.Gerekli gördüğünüz periodlar ile bambu çubuklarının ıslak tarafları yukarıda kalacak şekilde tazeleme yapabilirsiniz.Tavsiye edilen periyodik süre 3-4 günde 1 defa olur.

 

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 37,85 37,85
3 Taksit 12,62 37,85
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 37,85 37,85
3 Taksit 12,62 37,85